Recenzie

Ďakujeme za dôveru

Povedali o nás

Veľmi si vážime dôveru a ocenenia od našich klientov. Teší nás radosť a spokojnosť každého z Vás.

5/5
"Skvelá spolupráca."
Ivanka Turnová
5/5
"Veľmi príjemne jednanie p.Krebesa z tejto realitnej kancelárie, pri obhliadke rodinného domu všetko ochotne poukazoval, povysvetloval takisto sa snažil o rozumný kompromis v cene s majiteľmi nehnuteľnosti, nič sa nesnažil zamaskovať ani umelo vychvalovat ako tomu bolo pri iných obhliadkach, ktoré som žiaľ predtým absolvoval s inými realitnymi kanceláriami... Prajem veľa úspechov tejto realitnej kancelárii, ktoré sa pri takomto prístupe ich maklérov určite dostavia :)"
Lukáš Brieška
5/5
"Ponuku nášho domu sme mali vo viacerých kanceláriách. S pánom Krébesom sme sa stretli náhodne na jednom posedení s priateľmi a nezáväzne nám vysvetlil ako predáva nehnuteľnosti. V tom momente on ešte netušil, že my už niekoľko mesiacov predávame dom. Pár dní po stretnutí sme mu zavolali a požiadali sme ho, aby nám zabezpečil predaj nášho domu. Po dvoch mesiacoch sme podpisovali kúpnu zmluvu. Predaj prebehol hladko a veľmi nás potešilo, že sme dom predali lepšie ako sme očakávali. Veľká vďaka."
Petra
Senec
5/5
"Super realitná kancelária"
Vzducholode BK
5/5
"So spoluprácou s realitnou kanceláriou Konfido pri predaji bytu som veľmi spokojná, pán Krebes celý priebeh skvele organizoval, všetko prebehlo hladko a rýchlo, so spokojnosťou aj pre kupujúcich. Želám tejto spoločnosti veľa úspechov."
Miriam Penxová
5/5
"Prostredníctvom realitnej kancelárie Konfido a predovšetkým vďaka pánovi Krébesovi, sme predali náš trojizbový byt v Senci k najväčšej spokojnosti. Všetko prebehlo hladko a jednoducho. Prístup pána Krébesa bol vysoko profesionálny, komunikácia prebiehala úplne bez problémov. Pán Krébes bol vždy ústretový, rýchly a ochotne riešil akékoľvek požiadavky nás aj kupujúcich. Služby realitnej kancelárie Konfido a pána Krébesa môžem bez váhania iba odporúčať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za všetko."
Tibor
okres Senec
5/5
"Super jednanie, férovy pristup:)"
Ľubica Kmeťová
5/5
"So službami realitnej kancelárie Konfido som bol pri predaji domu a pozemku maximálne spokojný. Prístup pána Krébesa je vysoko profesionálny, ľudský a bezproblémový. Oceňujem aj skvelú komunikáciu. Vo všetkom nám vedel poradiť, hlavne vo veciach, v ktorých sa laik nevyzná. Postaral sa skutočne o všetko čo bolo treba. Realitnú kanceláriu Konfido môžem s kľudným svedomím doporučiť všetkým, ktorí sa vo vodách realít nepohybujú a potrebujú nejakú nehnuteľnosť predať, kúpiť alebo prenajať."
Sveťo
Bratislava, Ružinov
5/5
"Keď sme sa rozhodli predať náš rodinný dom, prvá otázka bola, či budeme predávať na vlastnú päsť alebo pomocou realitnej kancelárie. Po zvážení všetkých rizík a náročnosti krokov potrebných pri predaji nehnuteľnosti, sme sa rozhodli od predaja bez makléra upustiť. Na základe odporučenia našej známej sme sa rozhodli pre makléra Kamila Krébesa z realitnej kancelárie Konfido. Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme mohli spraviť. Kupujúcich našiel za (pre nás) až neuveriteľne krátky čas, dom predal za cenu, na ktorej sme sa pri prvom stretnutí dohodli a komunikácia s ním bola vždy rýchla, profesionálna a príjemná. Pán Krébes robí svojím férovým a profesionálnym prístupom česť svojej profesii a sme radi, že sme sa správne rozhodli. Naša spolupráca stále pokračuje aj pri predaji ďalšej našej nehnuteľnosti. Teší nás, že sme spoznali človeka na správnom mieste a neváhame odporúčať ďalej."
Dáša
Miloslavov
5/5
"Pána Krébesa sme spoznali cez odporúčanie našej rodinnej známej. Jeho zámer predať dom prvému reálnemu záujemcovi vyšiel takmer dokonale. Prvý záujemca však zaváhal a pre kúpu sa rozhodol neskoro. Dom sme predali v poradí druhému záujemcovi, ktorý na rozhodnutie potreboval menej času. Ďakujeme ešte raz."
Ľudmila s rodinou
5/5
"Kamil, ďakujem za pomoc pri predaji bytu a následnej kúpe rodinného domu. RK odporúčam a prajem Ti veľa spokojných klientov."
Marek