Stavebný pozemok v blízkosti Senca, Veľký Grob

Stavebný pozemok v blízkosti Senca, Veľký Grob

Stavebný pozemok v blízkosti Senca, Veľký Grob

Veľký Grob, okres Galanta

Na predaj

150.000,00€

  • Velky Grob RG Konfido mapka

Číslo ponuky :

 KONFIDO-15147

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Pozemok

1155 m2

Popis

Stavebný pozemok v okrese Senec

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný stavebný pozemok pre dva rodinné domy v obci Veľký Grob, okres Senec.

 

ROZLOHA

Ponúkaný stavebný pozemok má rozlohu 1.155 m2 (578 m2 ako Zastavaná plocha a nádvorie a 577 m2 ako Záhrada). Súčasťou pozemku je aj starý rodinný dom. Rozmery pozemku sú približne 15m x 75m.

Na pozemku je elektina, plyn, obecná voda. Kanalizácia sa bude budovať v blízkom období.

LOKALITA

Pozemok sa nachádza v pôvodnej časti obce Veľký Grob, okres Senec.

Ponúkaný stavebný pozemok je vzdialený 9 km od centra mesta Senec, 20 km od Galanty. Obec Veľký Grob má 1500 obyvateľov, lokalita pozemku má výbornú dostupnosť autom smerom na diaľnicu D1 a ďalšie cestné komunikácie. V okolí sú detské ihriská, kvalitná občianska vybavenosť, základná škola, materská škola, obchody a služby, pošta (Pusté Úľany), lekárpre deti aj pre dospelých, zubár, lekáreň.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 150.000,- Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

 

 

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

 

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

ĎALŠIE PODROBNOSTI

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI