Konfido

„Konfido znamená dôvera“

Realitná kancelária Konfido, člen Realitnej únie Slovenskej republiky, Vám ponúka svoje služby pri kúpe Vašej novej nehnuteľnosti alebo pri predaji nehnuteľnosti vo Vašom aktuálnom vlastníctve. Cieľom našej realitnej kancelárie je uspokojiť náročné požiadavky klienta ako kupujúceho, tak aj predávajúceho, a teda dosiahnuť stav výhra – výhra všetkých zúčastnených strán v každom jednom obchodnom prípade.

V nesmrteľnom jazyku esperanto znamená slovo konfido vzťah založený na dôvere. Cestu dôvery spoločnosti smerom ku klientom sme si osvojili a je pre nás prirodzeným vnímaním obchodného vzťahu s klientom ako partnerom našej spoločnosti. Cestu dôvery klienta smerom k našej spoločnosti chápeme ako česť a zároveň aj silný záväzok voči každému klientovi ako partnerovi našej spoločnosti.

Zabezpečíme Vám transparentný priebeh úkonov od poradenstva, výberu nehnuteľnosti podľa Vašich požiadaviek, získanie klienta pre Vašu nehnuteľnosť, cez kvalitný právny servis, financovanie kúpy nehnuteľnosti zabezpečené našim partnerským hypotekárnym centrom, cez katastrálne konanie až po preberací protokol k nehnuteľnosti.

Vašu dôveru s radosťou odmeníme Vašou spokojnosťou.