Ocenenenie nehnuteľnosti zdarma

Spolupráca s realitnou kanceláriou Konfido vám prinesie veľa výhod. Nielenže vám ušetrí čas, energiu a peniaze, ale dáva vám istotu, že vaša nehnuteľnosť bude predaná alebo prenajatá za najvýhodnejšiu cenu. Správny realitný maklér dokáže nastaviť najlepšiu cenu, vie ukázať a popísať stav nehnuteľnosti čo najreálnejšie, dokáže nastaviť akčnú stratégiu predaja a prenájmu tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách obchodného vzťahu. V neposlednom rade vám svojimi službami zaistí vyššiu bezpečnosť pri samotnom obchode a podpise zmlúv. Naše služby poskytujeme na profesionálnej úrovni.Mgr. Kamil Krébes, RSc.
Ocenenie nehnuteľnosti zdarma
  • Premýšľate nad predajom nehnuteľnossti? Radi by ste poznali cenu vašej nehnuteľnosti? Realitná kancelária Konfido ponúka predávajúcim odhad trhovej ceny domu, bytu, chaty, pozemku alebo inej nehnuteľnosti.
  • Skúsný realitný maklér príde navštíviť predmetnú nehnuteľnosť, zhodnotí jej stav a už po jednom stretnutí a obhliadke vypracuje odhad trhovej ceny úplne zdarma do 48 hodín.
  • Správne nastavenie predajnej ceny je prvým kľúčovým krokom k začatiu úspešného predaja. Určenie ceny nie je jednoduché. Ako pomôcku používame prepracovaný systém analýz, ktoré vychádzajú z realizovaných predajov v danej lokalite porovnávacou metódou. Tiež zhodnotíme aktuálnu situácu na realitnom trhu a veľa ďalších vplyvov, ktoré je potrebné zohľadniť pre správne určenie predajnej ceny.
  • Využite jednu z našich služieb a nechajte si dobre poradiť. Prevedieme vás aj stratégiou predaja a prezradíme vám, pre akú cieľovú skupinu by mohla byť vaša nehnuteľnosť najlepšou voľbou. Týchto potenciálnych klientov následne oslovíme v ich online svete.

Certikát Mgr. Kamil Krébes, Oceňovanie nehnuteľností

Odborné vyjadrenie k cene nehnuteľnosti
  • Využite možnosť odborného vyjadrenia realitnej kancelárie k cene vašej nehnuteľnosti. Naše odborné vyjadrenie je určené na dedičské, súdne, úradné, komerčné účely alebo pre vlastnú potrebu.
  • Neslúži ako znalecký posudok – podklad pre banku. V takomto prípade je potrebné osloviť znalca z odboru stavebníctva ako aj v prípade výrazneho poškodenia nehnuteľnosti a nedokončenej stavby.
  • Používame metodiku CMA (Comparative Market Analysis) – analýza porovnania cien podobných nehnuteľností.
  • Pri odbornom vyjadrení sa riadime Smernicou Realitnej únie SR o oceňovaní nehnuteľností.
  • Odborné vyjadrenie vypracujeme podľa § 206 zákona č. 160/2015 Z. z. (Civilný sporový poriadok) a Smernice č. 1/2019 Realitnej únie Slovenskej republiky o oceňovaní nehnuteľností.
  • Vypracovanie odborného vyjadrenia k cene nehnuteľnosti je spoplatnené v zmysle platného cenníka realitnej kancelárie Konfido.

Prvá strana Ocenenia nehnuteľnosti