Penzión, v prevádzke, Turany, okres Martin

Penzión, v prevádzke, Turany, okres Martin

Penzión, v prevádzke, Turany, okres Martin

Turany, okres Martin, Žilinský kraj, Slovensko

Na predaj

395.000,00€

  • Turany 01 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na nehnutelnost z ulice
  • Turany 02 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na cast nehnutelnosti z ulice
  • Turany 03 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na restauraciu a jej interier
  • Turany 04 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na barovy pult cast restauracie
  • Turany 05 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na sedenie na chodbe
  • Turany 06 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na spalnu s lozkami
  • Turany 07 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na spalnu s manzelskou postelou
  • Turany 08 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na kupelnu so sprchovym kutom a toaletou
  • Turany 09 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na kupelnu s dvomi sprchovymi kutmi
  • Turany 10 hotel penzion ubytovna s certifikovanou strelnicou pohlad na sportovu strelnicu

Číslo ponuky :

 KONFIDO-6369

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Izby

20

Podlahová plocha

1490 m2

Pozemok

442 m2

Popis

Realitná kancelária Konfido predá penzión (hotel / ubytovňu), obec Turany, okres Martin. Vhodná príležitosť pre rodinné podnikanie, nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, vedená ako rodinný dom.

Ponúkaný penzión s 20-timi izbami sa nachádza na rohu Budovateľskej a Sadovej ulice, má celkovú úžitkovú plochu 1490 m2, úžitkovú plochu jedného podlažia 372,64 m2, pôdorys domu má rozlohu 442 m2, čo je zároveň aj plocha pozemku. Penzión je v prevádzke.

Nehnuteľnosť je postavená z monoblokov hrúbky 60 cm, nie je potrebné zateplovať. Strecha bola kompletne zrekonštruovaná pred šiestimi rokmi, strecha je plechová. Rekonštrukcia vody, elektriny a kanalizácie prebehla v roku 2004. Plyn nie je zavedený, prípojka je neďaleko. Internet zabezpečuje Telekom alebo Slovanet.

Budova je trojpodlažná (tri nadzemné podlažia) s kompletným podpivničením (suterén). Nehnuteľnosť je výnimočná športovou strelnicou v suteréne na ručné zbrane na vzdialenosť 25 m, strelnica je certifikovaná. V druhej polovici suterénu je kotolňa a pivnica.

Na prízemí sa nachádza reštaurácia s kaviarenskou časťou s barovým pultom. Ďalej sa na prízemí nachádza kompletne vybavená kuchyňa s prípravovňou mäsa, chodba, sociálne zariadenia, technická miestnosť, kancelária a 2-izbový byt.

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza apartmán (2-izbový so sociálnymi zariadeniami) s chodbičkou a balkónom, 1x dvojlôžková izba, 7x trojlôžková izba, spoločenská miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenia (muži samostatne a ženy samostatne) so sprchami.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza apartmán (2-izbový so sociálnymi zariadeniami), 1x dvojlôžková izba, 4x trojlôžková izba, sociálne zariadenia (muži samostatne a ženy samostatne) a 4-izbový byt.

V penzióne sa taktiež nachádza práčovňa, tri technické miestnosti, miestnosť pre údržbára, pre upratovačku. Kúrenie je elektrické v kombinácii s pecou na pelety, eko hrášok. Vstupné dvere sú kovové (2x), interiérové dvere sú plastové, na izbách drevené, okná sú plastové. Budovu penziónu je možné zvýšiť.

Mesačné náklady sú 235 €, voda je štvrťročne 100 €.
Nehnuteľnosť nemá ťarchu, kúpou je k dispozícii.

Penzión sa nachádza pri Miestnom múzeu Turany, 250 m od rieky Váh, neďaleko sa nachádzajú potraviny, vlaková stanica, autobusová zastávka a rôzne prevádzky služieb, kaviarne, reštaurácie, pošta, kultúrne stredisko, dve materské školy, jedna základná škola s deviatimi triedami.

Obec Turany má vyše 4 tisíc obyvateľov, nachádza sa len 13 km od mesta Martin, 34 km od Žiliny, 28 km od Ružomberka, 28 km od Dolného Kubína, ale aj 66 km je Jasná v Nízkych Tatrách alebo 39 km je Bešeňová. Okolie ponúka lyžiarske vleky, bežecké trate, rôzne možnosti turistiky a rekreácie.

Cena je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Cena je možná aj dohodou.

Mapa

Podobné nehnuteľnosti