Kariéra

Realitná kancelária KONFIDO pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 2011. Vzťah založený na dôvere je myšlienkou a významom názvu spoločnosti KONFIDO. Naše nastavenie vzájomnej spolupráce s klientom potvrdzujeme zodpovedným prístupom. Rovnako tak pristupujeme k spolupracovníkom. Klient aj spolupracovník je dôležitý partner.

Ponúkame Vám možnosť rozhodnúť sa ako budeme spolu pracovať.

Ak veríte svojim schopnostiam a radi zdieľate svoju energiu s ľuďmi pozitívneho nastavenia, pracujme a bavme sa spoločne. Zmysel dáva vzťahu práve dôvera, vtedy rastie osobnosť aj spoločnosť. Budúcnosť je teraz a nás teší tvoriť ju spoločne. Ak ctíte rovnaké hodnoty a viete, že veci vedia fungovať na základe nastavení dlhodobo, prijmite našu ponuku na spoluprácu a kontaktujte nás.

Chcem spolupracovať ako

Maklér

Mám skúsenosti s predajom nehnuteľností a chcem sa podieľať na budovaní individuálnych a spoločných cieľov s realitnou kanceláriou Konfido. Možnosť sebarealizácie s podporou skúsených členov tímu sú pre vzájomnú spoluprácu veľmi dôležité. Mám správne nastavenia a dostatok energie, ktorú viem odovzdať aj prijať. Som samostaný/á, rada/rád sa vzdelávam, myslím a konám zodpovedne. Dôvera a lojálnosť sú mi vzácnou samozrejmosťou. Chcem byť súčasťou budovania stabilnej spoločnosti, ktorej cieľom aj cestou je dôvera.

Mám záujem stať sa partnerom ako maklér

Kontaktujte nás

Tipér

Oceňujem snahu realitného makléra, ktorý pracuje v prospech svojho klienta a rešpektujem jeho vedomosti a skúsenosti získané na náročnom slovenskom trhu. Pre mňa osobne je práca realitného makléra nad moje schopnosti, viem však o niekom, kto predáva, má záujem kúpiť alebo prenajíma nehnuteľnosť. S radosťou zabezpečím skontaktovanie sa s takouto osobou alebo spoločnosťou. Viem, že realitná kancelária Konfido odmeňuje po úspešnej realizácii predaja, kúpy alebo prenájmu svojho tipéra.

Mám záujem stať sa partnerom ako tipér

Kontaktujte nás