Kariéra – realitný maklér

Vyber si spolprácu s nami a buduj svoju kariéru ako

Realitný maklér alebo Tipér

Realitná kancelária KONFIDO pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 2011. Vzťah založený na dôvere je myšlienkou a významom názvu spoločnosti KONFIDO.

Naše nastavenie vzájomnej spolupráce s klientom potvrdzujeme zodpovedným prístupom. Rovnako tak pristupujeme k spolupracovníkom. Klient aj spolupracovník je dôležitý partner.

Ponúkame Vám možnosť rozhodnúť sa ako budeme spolu pracovať.

Ak veríte svojim schopnostiam a radi zdieľate svoju energiu s ľuďmi pozitívneho nastavenia, pracujme a bavme sa spoločne. Zmysel dáva vzťahu práve dôvera, vtedy rastie osobnosť aj spoločnosť.

Budúcnosť je teraz a nás teší tvoriť ju spoločne. Ak ctíte rovnaké hodnoty a viete, že veci vedia fungovať na základe nastavení dlhodobo, prijmite našu ponuku na spoluprácu a kontaktujte nás.

Chcem spolupracovať ako

… mám skúsenosti s predajom nehnuteľností a chcem sa podieľať na budovaní individuálnych a spoločných cieľov s realitnou kanceláriou Konfido. 

Možnosť sebarealizácie s podporou skúsených členov tímu sú pre vzájomnú spoluprácu veľmi dôležité. Mám správne nastavenia a dostatok energie, ktorú viem odovzdať aj prijať. 

Som samostatná/ý, rada/rád sa vzdelávam, myslím a konám zodpovedne. Dôvera a lojálnosť sú mi vzácnou samozrejmosťou. Chcem byť súčasťou budovania stabilnej spoločnosti, ktorej cieľom aj cestou je dôvera. 

Mám záujem stať sa partnerom realitnej kancelárie Konfido ako maklér.

… oceňujem snahu realitného makléra, ktorý pracuje v prospech svojho klienta a rešpektujem jeho vedomosti a skúsenosti získané na náročnom slovenskom trhu.

Pre mňa osobne je práca realitného makléra nad moje schopnosti, viem však o niekom, kto predáva, má záujem kúpiť alebo prenajíma nehnuteľnosť.


S radosťou zabezpečím skontaktovanie sa s takouto osobou alebo spoločnosťou. Viem, že realitná kancelária Konfido odmeňuje po úspešnej realizácii predaja, kúpy alebo prenájmu svojho tipéra.

Mám záujem stať sa partnerom realitnej kancelárie Konfido ako tipér.