Aktuality

Predaj nehnuteľnosti, peniaze, domček s nápisom Realitná kancelária Konfido a obláčik s textom Predáme vašu nehnuteľnosť rýchlo a bezpečne

Predaj nehnuteľnosti

Realitné kancelárie sú stále populárnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú zabezpečiť predaj nehnuteľnosti čo najlepšie. Prečo? Jednoducho preto, že realitní makléri majú široké spektrum skúseností, znalostí a zdrojov na to, aby pomohli klientom nájsť správneho kupujúceho a zabezpečiť prebehnutie celého procesu predaja nehnuteľnosti.

Čo je to realitná kancelária?

Realitná kancelária je profesionálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá kúpou, predajom a prenájom nehnuteľností. Jej cieľom je pomôcť ľuďom nájsť ideálnu nehnuteľnosť alebo ju úspešne predať za najvyššiu možnú cenu. Ak ste sa rozhodli predať svoju nehnuteľnosť, je dôležité nájsť spoľahlivého a skúseného realitného makléra, ktorý vám pomôže s celým procesom predaja.

Realitné kancelárie majú v dnešnej dobe veľký význam pri kúpe alebo predaji nehnuteľností. Väčšina ľudí si totiž neuvedomuje, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje špecifické vedomosti a skúsenosti. Práve preto je vhodné obrátiť sa na realitnú kanceláriu, ktorá má potrebné skúsenosti a vedomosti na riešenie všetkých súvisiacich problémov.

Služby realitných kancelárií

Realitné kancelárie ponúkajú rôzne služby v oblasti predaja nehnuteľností. Medzi tieto služby patria napríklad oceňovanie nehnuteľností, vypracovanie profesionálnej fotodokumentácie, príprava marketingovej stratégie a prezentácia nehnuteľnosti na internete alebo v tlači. Okrem toho realitné kancelárie zabezpečujú obhliadky nehnuteľnosti pre potenciálnych záujemcov, rokovania o cene, prípravu zmlúv a kompletné právne a administratívne spracovanie predaja.

Ak sa rozhodnete predať svoju nehnuteľnosť, je dôležité nájsť vhodnú realitnú kanceláriu, ktorá vám pomôže s celým procesom predaja. Pri výbere realitnej kancelárie by ste mali zvážiť niekoľko faktorov, ako sú skúsenosti a renomé kancelárie, jej pôsobenie na trhu, jej marketingová stratégia, referencie a recenzie od predchádzajúcich klientov. Vhodná realitná kancelária by mala byť schopná vám poskytnúť kompletné poradenstvo v oblasti predaja nehnuteľnosti a zabezpečiť čo najvyššiu možnú cenu za predávanú nehnuteľnosť.

Ponúkame vám reálne 15 ročné skúsenosti

Realitná kancelária KONFIDO je profesionálna realitná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Naším cieľom je poskytovať kvalitné služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, ktoré zákazníkom uľahčia celý proces. Ponúkame tiež služby ako oceňovanie nehnuteľností, poradenstvo pri financovaní a právne poradenstvo.

Okrem toho ponúkame aj služby ako home staging, teda úprava interiéru a exteriéru nehnuteľnosti pred predajom. Pomocou home stagingu dokážeme zvýšiť atraktivitu a hodnotu nehnuteľnosti a tým vám pomôcť dosiahnuť vyššiu cenu za predávanú nehnuteľnosť.

Odovzdaním nehnuteľnosti sa náš vzťah nekončí

Ďalšou službou, ktorá je v našej kancelárii skôr samozrejmosťou, je servis po predaji nehnuteľnosti. Aj po odovzdaní nehnuteľnosti novým majiteľom sa môžu vyskytnúť určité situácie, ktoré si vyžadujú pomoc. Naša spoločnosť je tu pre vás aj v takýchto situáciách a pomôžeme vám s akýmkoľvek problémom, ktorý sa týka vašej nehnuteľnosti.

V Konfido sme presvedčení o tom, že naša spoločnosť môže poskytnúť všetky potrebné služby pre úspešný predaj alebo prenájom vašej nehnuteľnosti. Náš pracovný tím sa teší na spoluprácu s vami.