Ocenenie nehnuteľnosti zdarma

Ocenenie nehnuteľnosti v spolupráci s realitnou kanceláriou Konfido vám zaručí stanovenie aktuálnej trhovej ceny vašej nehnuteľnosti. Ocenenie nehnuteľnosti vypracované realitnou kanceláriou môžete použiť ako podklad pri predaji nehnuteľnosti alebo pre vlastnú potrebu.

Ak potrebujete ocenenie nehnuteľnosti pre dedičské, súdne, úradné alebo komerčné účely vystavíme vám Odborné vyjadrenie k cene nehnuteľnosti.

Služby realitnej kancelárie  Konfido vám prinesú veľa výhod, ušetria čas, energiu a peniaze. Spolupráca s realitnou kanceláriou vám zároveň poskytne istotu, že vaša nehnuteľnosť bude predaná alebo prenajatá za najlepšiu možnú cenu.

Správny realitný maklér dokáže nastaviť najlepšiu cenu, vie ukázať a popísať stav nehnuteľnosti čo najreálnejšie, dokáže nastaviť akčnú stratégiu predaja a prenájmu tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách obchodného vzťahu. V neposlednom rade vám služby realitnej kancelárie zaistia vyššiu bezpečnosť pri samotnom obchode a podpise zmlúv.

Naše služby poskytujeme na profesionálnej úrovni.

Ocenenie nehnuteľnosti zdarma

 • Premýšľate nad predajom nehnuteľnosti? Radi by ste poznali cenu vašej nehnuteľnosti? Realitná kancelária Konfido ponúka predávajúcim klientom (zazmluvneným) odhad trhovej ceny domu, bytu, chaty, pozemku alebo inej nehnuteľnosti.
 • Skúsený realitný maklér príde navštíviť predmetnú nehnuteľnosť, zhodnotí jej stav a už po jednom stretnutí a obhliadke vypracuje odhad trhovej ceny úplne zdarma do 48 hodín.
 • Správne nastavenie predajnej ceny je prvým kľúčovým krokom k začatiu úspešného predaja. Určenie ceny nie je jednoduché. Ako pomôcku používame prepracovaný systém analýz, ktoré vychádzajú z realizovaných predajov v danej lokalite porovnávacou metódou. Tiež zhodnotíme aktuálnu situácu na realitnom trhu a veľa ďalších vplyvov, ktoré je potrebné zohľadniť pre správne určenie predajnej ceny.
 • Využite jednu z našich služieb a nechajte si dobre poradiť. Prevedieme vás aj stratégiou predaja a prezradíme vám, pre akú cieľovú skupinu by mohla byť vaša nehnuteľnosť najlepšou voľbou. Týchto potenciálnych klientov následne oslovíme v ich online svete.

Certikát Mgr. Kamil Krébes, Ocenenie nehnuteľností

Odborné vyjadrenie k cene nehnuteľnosti

 • Využite možnosť odborného vyjadrenia realitnej kancelárie k cene vašej nehnuteľnosti. Naše odborné vyjadrenie je určené na dedičské, súdne, úradné, komerčné účely alebo pre vlastnú potrebu.
 • Odborné vyjadrenie poskytujeme aj pre potreby kupujúcich klientov aj neklientov našej kancelárie k akejkoľvek nehnuteľnosti pre potreby potvrdenia si kúpnej ceny alebo zreálnenie obchodnej príležitosti kupujúcich.
 • Neslúži ako znalecký posudok – podklad pre banku. V takomto prípade je potrebné osloviť znalca z odboru stavebníctva ako aj v prípade výrazného poškodenia nehnuteľnosti a nedokončenej stavby.
 • Používame metodiku CMA (Comparative Market Analysis) – analýza porovnania cien podobných nehnuteľností.
 • Pri odbornom vyjadrení sa riadime Smernicou Realitnej únie SR o oceňovaní nehnuteľností.
 • Odborné vyjadrenie vypracujeme podľa § 206 zákona č. 160/2015 Z. z. (Civilný sporový poriadok) a Smernice č. 1/2019 Realitnej únie Slovenskej republiky o oceňovaní nehnuteľností.
 • Vypracovanie odborného vyjadrenia k cene nehnuteľnosti je spoplatnené v zmysle platného cenníka realitnej kancelárie Konfido.

Prvá strana Ocenenie nehnuteľnosti