Finančný servis

Finančný servis v spolupráci s realitnou kanceláriou Konfido vám prinesie veľa výhod, ušetrí čas, energiu a peniaze.  Spolupráca s realitnou kanceláriou vám zároveň poskytne istotu, že vaša nehnuteľnosť bude predaná alebo prenajatá za najvýhodnejšiu cenu.

Správny realitný maklér dokáže nastaviť najlepšiu cenu, vie ukázať a popísať stav nehnuteľnosti čo najreálnejšie, dokáže nastaviť akčnú stratégiu predaja a prenájmu tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách obchodného vzťahu. V neposlednom rade vám svojimi službami zaistí vyššiu bezpečnosť pri samotnom obchode a podpise zmlúv.

Naše služby poskytujeme na profesionálnej úrovni.

Finančný servis s realitnou kanceláriou Konfido

S našou partnerskou spoločnosťou vám pomôžeme zorientovať sa na slovenskom finančnom trhu a vybrať si z množstva aktuálnych ponúk úverov a pôžičiek, ktoré dnešný slovenský finančný trh poskytuje. Naši partneri vám poradia, ktorý produkt v akej inštitúcii najlepšie zodpovedá vašim potrebám a možnostiam.

Finančné služby zdarma

Pre našich klientov chceme len to najlepšie, preto spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré zabezpečuje klientom  najlepší finančný servis zdarma. S hrdosťou môžeme povedať, že má

Ak sa vyskytnú nejaké nepredvídateľné okolnosti aj po ukončení obchodu a odovzdaní nehnuteľnosti, snažíme sa klientom zabezpečiť našu pomoc a podporu do takej miery, ako nám to naše kompetencie dovolia.
Odovzdaním nehnuteľnosti novému majiteľovi sa náš vzťah s klientom nekončí.