Finančný servis

Spolupráca s realitnou kanceláriou Konfido vám prinesie veľa výhod. Nielenže vám ušetrí čas, energiu a peniaze, ale dáva vám istotu, že vaša nehnuteľnosť bude predaná alebo prenajatá za najvýhodnejšiu cenu. Správny realitný maklér dokáže nastaviť najlepšiu cenu, vie ukázať a popísať stav nehnuteľnosti čo najreálnejšie, dokáže nastaviť akčnú stratégiu predaja a prenájmu tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách obchodného vzťahu. V neposlednom rade vám svojimi službami zaistí vyššiu bezpečnosť pri samotnom obchode a podpise zmlúv. Naše služby poskytujeme na profesionálnej úrovni.Mgr. Kamil Krébes, RSc.
Finančný servis s realitnou kanceláriou Konfido

S našou partnerskou spoločnosťou vám pomôžeme zorientovať sa na slovenskom finančnom trhu a vybrať si z množstva aktuálnych ponúk úverov a pôžičiek, ktoré dnešný slovenský finančný trh poskytuje. Naši partneri vám poradia, ktorý produkt v akej inštitúcii najlepšie zodpovedá vašim potrebám a možnostiam.

Naše partnerské hypotekárne centrum poskytuje svoje služby úplne zdarma, má:

Ak sa vyskytnú nejaké nepredvídateľné okolnosti aj po ukončení obchodu a odovzdaní nehnuteľnosti, snažíme sa klientom zabezpečiť našu pomoc a podporu do takej miery, ako nám to naše kompetencie dovolia.
Odovzdaním nehnuteľnosti novému majiteľovi sa náš vzťah s klientom nekončí.