Rodinný dom v krásnom prostredí, Kysuce, okres Čadca

Rodinný dom v krásnom prostredí, Kysuce, okres Čadca

Rodinný dom v krásnom prostredí, Kysuce, okres Čadca

okres Čadca, Žilinský kraj, Slovensko

Na predaj

  • Konfido ilustracny obrazok domu

Číslo ponuky :

 KONFIDO-16952

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Izby

5

Kúpeľne

2

Podlahová plocha

266 m2

Pozemok

778 m2

Popis

Rodinný dom na predaj v okrese Čadca

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom v krásnom hornatom regióne Kysuce v obci vzdialenej 15 minút autom od okresného mesta Čadca, Žilinský kraj.

Rodinný dom sa nachádza v pôvodnej časti obce, aktuálne je čerstvo zrekonštruovaný, potrebuje už len dokončovacie úpravy podľa vkusu jeho nového majiteľa.

Titulný obrázok k ponuke domu je ilustračný.

Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom pozemku s rozlohou 778 m2, orientácia pozemku je JV (vstup na pozemok a do domu) a SV (zadná strana pozemku). Pozemok je oplotený pletivom, zo strany ulice je murovaný s kovaným plotom. Úžitková plocha domu je 162,37 m2 (dve podlažia) a 103,45 m2 (suterén a hospodárska časť).

Dom má dva vstupy, jeden z ulice (pivničná časť z terénu) a druhý zo zadnej časti domu (obytná časť). Pozemok v okolí domu je rovinatý, za domom zvoľna stúpa, pri vstupe na pozemok a pozdĺž prednej časti pozemku je ulička klesajúca smerom k centru obce. Popri vstupe na pozemok a prednej časti domu sa nachádza zateplená murovaná hospodárska budova s rozlohou 26 m2, ponúka dve podlažia.

Rodinný dom je možné jednoduchou úpravou užívať aj ako dvojgeneračné bývanie. Suterén – pivnica domu má steny z kameňa, sú poctivé a hrubé, tvoria výbornú atmosféru priestoru. Ostatná časť domu je z pálenej tehly. Dom bol zateplený (10) v roku 2014.

DISPOZÍCIA

Vstupom do domu (predná časť od ulice) sa dostaneme do priestrannej miestnosti, následne do ďalších častí suterénu (tri miestnosti). V suteréne je technické zázemie domu s kotlom na tuhé palivo.

Schodiskom sa dostaneme na prvé podlažie, kde sa nachádza chodba, vstup do domu zo zadnej časti (úroveň terénu), dve veľké izby a jedna priestranná kuchyňa so spoločenským priestorom (jedálňou), ďalej pekná kúpeľňa (s murovaným sprchovacím kútom) spolu s toaletou.

Na druhé podlažie sa dostaneme dreveným schodiskom. Tu sa nachádza chodba, dve veľké izby, predpripravená kuchyňa, už pripravená kúpeľňa s vaňou a menší priestor s oknom (pracovňa, menšia detská izba alebo šatník). Z chodby je vstup na terasu s rozlohou 12 m2, zatiaľ bez oplotenia.

Do podkrovia sa dostaneme vstupom zo stropu chodby, podkrovie je pochôdzne, izolácia (30) je vata, strecha je plechová (2012).

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Rodinný dom má tieto IS: obecná voda, obecná kanalizácia, elektrina. Vykurovanie v rodinnom dome na tuhé palivo, komín s novou vložkou, plyn je na pozemku pred domom, studňa na pozemku nie je.

PARKOVANIE

Na pozemku pri dome pohodlne zaparkujú dve autá, plus je možné pracovať s priestorom podľa individuálnej predstavy nového vlastníka.

LOKALITA

Obec má približne 5000 obyvateľov. Nachádza sa v okrese Čadca.

Obec má výbornú dostupnosť autom smerom na diaľnicu D3 a aj D1 pri Žiline, ďalšie okolité komunikácie ako aj E75, železničné a autobusové spojenie. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, zubár, detské ihriská, futbalové ihrisko, potraviny, pizzeria, pohostinstvo, rôzne služby a remeslá, kostol, knižnica, hotel. Obec ponúka možností turizmu ako pešej turistiky, cykloturistiky, lyžovania v dostupných vzdialenostiach od obce.

NÁKLADY NA BÝVANIE

Náklady na užívanie domu sú nastavené na minimum, odhad je do 150,- Eur mesačne, dom aktuálne nie je užívaný na bývanie, všetko teda podľa individuálneho nastavenia užívania.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je dohodou.

 

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI