4 izbový rodinný dom na predaj, Hrubá Borša

4 izbový rodinný dom na predaj, Hrubá Borša

4 izbový rodinný dom na predaj, Hrubá Borša

Záhradnícka, Hrubá Borša, okres Senec

Na predaj

 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na terasu so sedenim za domom prekryta drevenym pristreskom
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na terasu za domom prekryta drevenym pristreskom
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na terasu so sedenim za domom so vstupom do obyvacej izby prekryta drevenym pristreskom
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na terasu so sedenim za domom prekryta drevenym pristreskom a pohlad smerom na pozemok
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj podorys domu
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad od vstupu na terasu smerom na kompletne zariadenu obyvaciu izbu s kuchynou a jedalenskou castou
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad od okna smerom na kompletne zariadenu obyvaciu izbu s kuchynou a jedalenskou castou
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na kompletne zariadenu obyvaciu izbu s kuchynou a jedalenskou castou
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad odkuchynskej linky na kompletne zariadenu obyvaciu izbu a jedalensku cast
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na hlavnu kupelnu s vanou a toaletou
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na cast detskej izby
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na izbu spalnu
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na spalnu so vstupom na terasu a so vstupom do kupelne
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad zo spalne na kupelnu so sprchovym kutom a toaletou
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na vstup do rodinneho domu a na zahradu z ulice
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na rodinny dom z ulice
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na cast pozemku popri dome
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na rodinny dom s terasou a travnatym pozemkom
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na oploteny pozemok s terasou rodinneho domu
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad z terasy na travnaty a oploteny pozemok
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na travnaty a oploteny pozemok s castou terasy
 • Hruba Borsa Konfido 4 izbovy rodinny dom na predaj pohlad na travnaty pozemok s jazierkom v pozadi

Číslo ponuky :

 KONFIDO-13559

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Izby

4

Kúpeľne

2

Podlahová plocha

88 m2

Kolaudácia

2018

Pozemok

353 m2

Popis

Rodinný dom na predaj

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj pekný 4 izbový rodinný dom v obci Hrubá Borša, na Záhradníckej ulici. Rodinný dom s úžitkovou plochou 88 m2 je 5 ročná novostavba, je súčasťou dvojdomu, je kompletne vybavený pre okamžité nasťahovanie. Za domom je veľmi pekná priestranná terasa krytá dreveným zastrešením s rozlohou 16 m2.

Pekný pozemok má rozlohu 353 m2, okolie už je zastavané rodinnými domami, orientácia pozemku je J – vstup na pozemok, vstup do domu, dve izby a S – záhrada s terasou, obývacia izba a spálňa. Pozemok je oplotený, plot zabezpečuje dostatočné súkromie na pozemku.

DISPOZÍCIA

Vstupom do domu sa dostaneme do vstupnej chodby, naľavo sa nachádza jedna spálňa a otvorená miestnosť pre šatník, tu sa nachádza aj kotol. V dome je elektrické podlahové vykurovanie. Zo vstupnej chodby vchádzame napravo do jednej izby, následne do priestrannej kúpeľne s vaňou spolu s toaletou. Ďalej vstupom zo vstupnej chodby priamo vstúpime do otvorenej dennej časti, kde je kuchyňa s jedálenskou časťou spojená s obývacou izbou a vstupom na terasu. Na pravej strane sa ešte nachádza vstup do hlavnej spálne, z tej je aj vstup na terasu a má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Kuchyňa je kompletne vybavená kuchynskou linkou v tvare L so vstavanými spotrebičmi – umývačka riadu Mora, indukčná varná doska Bosch, elektrická rúra, digestor Marco, samostatne stojaca veľká chladnička s mrazničkou Daewoo má aj výrobník ľadu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Dom má žumpu, internet miestneho poskytovateľa, prípadne majitelia využívali Telekom, v dome nie je plyn (pred domom). Okná domu sú plastové trojsklo, interiérové dvere majú obložkované zárubne, plávajúca podlaha. Dom sa ponúka so všetkým zariadením, ktoré sa nachádza aj na fotografiách k ponuke domu. Tento rodinný dom ponúka dostatočný interiérový priestor vďaka premyslenému usporiadaniu všetkých miestností.

PARKOVANIE

Na pozemku pred domom pohodlne zaparkujú tri autá, otvorený priestor pred domom so vstupom z obecnej cesty.

LOKALITA

Rodinný dom na predaj sa nachádza v tichom prostredí stvorenom na oddych a rodinné zázemie, dobrá dostupnosť smerom na Senec (dom sa nachádza 7 km do centra mesta Senec) a do Bratislavy (polhodinka autom do centra mesta), medzimestská autobusová doprava. Obec Hrubá Borša má 1500 obyvateľov, stáva sa atraktívnou a modernou lokalitou pre život vďaka svojej polohe a novovznikajúcim plochám pre rekreáciu (vodné plochy), šport (golfové ihrisko) a relax (Farma Hrubá Borša s jazdeckou školou). Jazdecká škola sa nachádza v blízkosti rodinného domu.

V obci Hrubá Borša je škôlka, súkromná škola a súkromná škôlka, knižnica, pošta, potraviny, reštaurácia, kaviareň a cukráreň, služby ako kaderníctvo alebo nechtové štúdio, fitness centrum.

NÁKLADY NA BÝVANIE

Náklady na užívanie domu sú do 160,- Eur mesačne, z toho voda 25,- Eur a elektrina 130,- Eur mesačne.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je /dohodou/ ,- Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva.

Pre klienta vieme zabezpečiť financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

 

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

 

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

 

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI