Pozemok pre novú záhradkársku osadu

Pozemok pre novú záhradkársku osadu

Pozemok pre novú záhradkársku osadu

Galanta, Trnavský kraj, Západné Slovensko

Na predaj

14,00€ / m2

  • Konfido Hody osada studia
  • Konfido Hody osada studia parcely mapka

Číslo ponuky :

 KONFIDO-18789

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Pozemok

24599 m2

Popis

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj zaujímavý pozemok pre vytvorenie záhradkárskej osady.

POPIS POZEMKU

Ponúkaný pozemok má rozlohu 24.599 m2, má obdĺžnikový tvar s rozmermi 113m x 254m, pričom pozemok sa smerom dozadu mierne zužuje, zadná strana má 93m.

Pozemok vlastní jeden majiteľ.

Jedna parcela, register C, ako orná pôda.

K pozemku vedie nespevnená poľná cesta vo vlastníctve mesta Galanta.

Pozemok je prístupný poľnou cestou a pre potreby povolenia možnosti zriadenia záhradkarskej osady je potrebné zabezpečiť sprístupnenie spevnením prístupovej cesty –makadam.

ŠTÚDIA K POZEMKU

Pre zaradenie pozemku k zriadeniu záhradkárskej osady je už začaté konanie, predbežne je vydané súhlasné stanovisko (súhlas) k vypracovaniu štúdie zámeru pripojovacej komunikácie pre zaradenie do územného plánu mesta Galanta, štúdia je vypracovaná a zároveň je stanovisko mesta o prerokovaní osady pri zapracovaní do nového územného plánu mesta.

Dĺžka poľnej prístupovej cesty je približne 1800m, požadovaná šírka 3,5m s vyhýbacím priestorom každých 250m.

Na pozemku je plánovaných 45 záhradných parciel s rozlohou približne 470 m2 (jedna parcela), prístupová cesta v osade, komunitný priestor.

INŽINIERSKE SIETE

Pozemok aktuálne nie je oplotený, nemá žiadne inžinierske siete.

Pre budúcich záhradkárov je možné vybudovať studňu alebo studne.

PARKOVANIE

Na pozemku.

POTENCIÁL

Je možné kúpiť aj susedný (druhý) pozemok s rovnakou rozlohou.

Informácie a podmienky poskytneme telefonicky.

LOKALITA

Pozemok sa nachádza v tichom prostredí stvorenom na oddych a pohodlné zázemie, pozemok má dobrú dostupnosť smerom do centra Galanty (3 km), do Sládkovičova alebo do Bratislavy (polhodinka autom do centra mesta, 50 km).

Mesto Sládkovičovo má približne 6.000 obyvateľov, ponúka priestor pre dostatok pracovných príležitostí, pre rekreáciu (Vincov les), šport (ihriská, cyklo), relax (Sládkovičovský park), ubytovanie. V Sládkovičove je škôlka, základná škola s materskou školou, základná umelecká škola, praktický lekár, zverolekár, knižnica, pošta, potraviny, Tesco, Coop Jednota, reštaurácie, pizzéria, kaviareň, cukráreň, služby všetkého druhu, čerpacie stanice, športové letisko.

Mesto Galanta má približne 16.000 obyvateľov, ponúka kompletné spoločenské zázemie s priestorom pre bývanie v bytových alebo rodinných domoch, športovanie a kultúru. Mesto ponúka dostatok pracovných príležitostí, má výborné spojenie s hlavným mestom železničnou, autobusovou alebo individuálnou cestnou dopravou. Má taktiež výborné spojenie s väčšími mestami ako Trnava, Nitra a ďalšími regiónmi. V Galante sú jasle, materské školy, základné školy, umelecké školy (výtvarný a hudobný odbor), stredné školy a gymnáziá. Ďalej sa v Galante nachádzajú služby všetkého druhu,, kino, kultúrny dom, banky, ihriská, športoviská, obchody, lekári, zverolekári, knižnica, pošta, reštaurácie, pizzérie, kaviarne, cukrárne.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 14,- Eur / m2, spolu 344.386,- Eur. Cena je vrátane prípravy kúpnej zmluvy a všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI