Priestranný 4 izbový rodinný dom pri Senci, Boldog

Priestranný 4 izbový rodinný dom pri Senci, Boldog

Priestranný 4 izbový rodinný dom pri Senci, Boldog

Boldog, okres Senec, Bratislavský kraj

Na predaj

230.000,00€

  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad na vstup do domu
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad na dom s prechodom popri dome na zahradu
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad na pozemok za domom
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad na priestor obyvacej izby so vstupmi do dalsich miestnosti
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad od okna na priestor obyvacej izby a buducej kuchyne
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad od kupelne na priestor obyvacej izby
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad od okna na hlavnu spalnu
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad na miestnost pre kotol
  • Boldog 4 izbovy rodinny dom pohlad na vstupnu chodbu a vchodove dvere so vstupmi do dvoch izieb

Číslo ponuky :

 KONFIDO-10727

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Izby

4

Kúpeľne

1

Podlahová plocha

129 m2

Kolaudácia

2021

Pozemok

524 m2

Popis

Rodinný dom pri Senci

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom – novostavba pri Senci. Dom sa nachádza 2 km od mesta Senec, priamo v obci Boldog.

Rodinný dom pri Senci je  typ bungalov s podkrovím, predáva sa ako holodom, zastavaná plocha domu je 157,9 m2, čistá obytná plocha je 129,2 m2. Dom je postavený na oplotenom rovinatom pozemku s rozlohou 524 m2. Orientácia vstupu do domu je SV a výstup z dvoch izieb domu na pozemok je smerom JZ (obrázky k ponuke sú zo skorých ranných hodín).

DISPOZÍCIA

Veľmi pekne dispozične riešený rodinný dom poskytne dostatok priestoru pre vlastnú potrebu každého člena domácnosti. Plus ďalší priestor sa nachádza v podkroví domu, strešná izolácia je vlna (35 cm), strecha je škridľa Mediterran. Obývacia izba s jedálenskou časťou (39,7 m2) a kuchyňou (8 m2) tvoria jeden priestorový celok (aj s chodbou) s výstupom na pozemok z obývacej izby. Na pozemok je výstup aj z hlavnej spálne (24,4 m2). Tri izby sú samostatné, nepriechodné. Samostatná technická miestnosť (4,5 m2) s prietokovým plynovým kotlom Protherm dobre poslúži aj ako špajza. V dome je jedno samostatné WC s umývadlom a jedna veľká kúpeľňa pripravená pre dve umývadlá, WC, vaňu a sprchovací kút.

Rodinný dom je novostavba – holodom, obvodové múry 300 (zateplenie 15 cm), nosné múry 250 a priečky 150 alebo 115. Dom má podlahové kúrenie (plynové). Dom nie je podpivničený, nemá garáž, pred domom na vlastnom pozemku je možné pohodlne zaparkovať tri autá. So susedným domom má spoločnú jednu stranu, kde každý dom má svoju vlastnú stenu (300), medzi múrmi je izolácia (50). V obývacej izbe je predpríprava pre krb, v celom dome je predpríprava pre vonkajšie elektrické žalúzie, predpríprava pre klimatizáciu.

Dom je potrebné dozariadiť – zárubne, dvere, podlahy, regulátory tepla, sanita, kuchyňa, podlahy v podkroví, plus podľa potreby žalúzie, klimatizácia a okolie domu. Dom má žumpu s obsahom 10 m3. V dome je optický kábel (v obci bude zavedený na jar 2022, Telekom).

Na pozemku nie sú žiadne ďalšie stavby.

LOKALITA

Obec Boldog má približne 500 obyvateľov, nachádza sa 2 km od okresného mesta Senec, prvá obec od mesta. Vzdialenosť do centra Bratislavy je 25 km, na Slnečné jazerá sa autom dostanete do pár minút, spojenie so Sencom je autobusom alebo autom. V obci na nachádza materská škola, Mariánsky kostol a Rímska doska (unikátny nález z prvej polovice 1.storočia).

PARKOVANIE

Priamo pred domom na vlastnom pozemku je možné pohodlne zaparkovať tri autá.

NÁKLADY NA UŽÍVANIE

Nehnuteľnosť má energetický certifikát A. Predpokladané mesačné náklady sú 120,- Eur.

CENA

Cena je 230.000,- Eur vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti.

 

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI