PREDAJ POZASTAVENÝ / Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom

PREDAJ POZASTAVENÝ / Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom

PREDAJ POZASTAVENÝ / Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom

Hurbanova Ves, okres Senec, Bratislavský kraj

Na predaj

 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na kompletne zariadenu kuchynsku linku a obyvaciu izbu s jedalenskou castou
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na kompletne zariadenu kuchynsku linku
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na kkompletne zariadenu kuchynsku linku a komoru
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na obyvaciu izbu
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na obyvaciu izbu a jedalensku cast s kuchynou
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na obyvaciu izbu s predpripravou pre krb a jedalensku cast s kuchynou
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na vstupnu chodbu
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na vstup do domu a vstupnu chodbu
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na kotol
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na chodbu so vstupmi do izieb
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na samostatnu toaletu s umyvadlom
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na kupelnu s vanou a sprchovym kutom a dvomi umyvadlami
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na kupelnu s vanou a sprchovym kutom spolu s toaletou a dvomi umyvadlami
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na spalnu
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na spalnu s roldorovou skrinou
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na spalnu s postelou a roldorovou skrinou
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad od okna na spalnu s postelou a roldorovou skrinou
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na pekny pozemok z terasy
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na dom s terasou zo zahrady
 • Hurbanova Ves novostavba na predaj 4 izbovy rodinny dom Konfido pohlad na na dom z ulice

Číslo ponuky :

 KONFIDO-12898

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Izby

4

Kúpeľne

1

Podlahová plocha

130 m2

Kolaudácia

2021

Pozemok

560 m2

Popis

Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom, novostavba

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom v obci Hurbanova Ves, 10 km od centra mesta Senec. Rodinný dom s úžitkovou plochou 130 m2 je novostavba, bol skolaudovaný v roku 2021, je kompletne vybavený pre okamžité nasťahovanie.

Majiteľ rodinného domu je právnická osoba, cena je vrátane DPH (je možný odpočet DPH). Ďalšie informácie a podmienky telefonicky alebo na obhliadke nehnuteľnosti.

Pekný slnečný pozemok má rozlohu 560 m2, okolie už je zastavané rodinnými domami a dvojpodlažným bytovým domom, vstup na pozemok je z hlavnej cesty. Orientácia pozemku je JV (vstup na pozemok, spálňa) a SZ (záhrada s terasou, obývacia izba a kuchyňa). Pozemok je oplotený z troch strán, zo strany Seneckej ulice si nový vlastník môže zvoliť vlastnú alternatívu oplotenia a vstupu na pozemok.

DISPOZÍCIA

Vstupom do domu sa dostaneme do priestrannej vstupnej chodby, tá je vybavená veľkou roldorovou skriňou. Tu sa nachádza aj kotol a obsluha kúrenia. V dome je teplovodné podlahové vykurovanie. Zo vstupnej chodby vchádzame napravo do oddychovej (nočnej, spálňovej) časti a ak vchádzame zo vstupnej chodby naľavo, dostaneme sa do dennej časti s obývacou izbou a kuchyňou.

Dom má 4 priestranné izby, z toho 3 samostatné spálne a jedna obývacia izba je priestorovo spojená s jedálenskou častou a kuchyňou. Z obývacej izby je vstup na peknú terasu. Dve spálne majú veľké roldorové skrine.

Kuchyňa je kompletne vybavená kuchynskou linkou v tvare U a so vstavanými spotrebičmi – indukčná varná doska Beko, digestor Elica, chladnička s mrazničkou Beko, umývačka riadu Beko, elektrická rúra a mikrovlnná rúra Beko. Súčasťou kuchyne je komora.

Obývacia izba má pripravený komín pre krb alebo kachle.

Kúpeľňa je veľká a pekne prispôsobená rodinným potrebám. V kúpeľni je okno, dve umývadlá, vaňa, sprchový kút, toaleta. Ďalej je v dome ďalšia samostatná toaleta s umývadom. Z chodby je vstup do priestranného podkrovia s dostatočným odkladacím priestorom.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom je napojený na kanalizáciu, má optický kábel, alarm, v dome nie je plyn. Okná domu sú plastové, interiérové dvere majú obložkované zárubne, plávajúca podlaha. Dom sa ponúka so všetkým zariadením, ktoré sa nachádza aj na fotografiách k ponuke domu. Tento zvonku nenápadný rodinný dom ponúka veľký interiérový priestor vďaka premyslenému usporiadaniu všetkých miestností.

PARKOVANIE

Na pozemku pri dome pohodlne zaparkujú dve autá, plus je možné pracovať s priestorom pred domom podľa individuálnej predstavy nového vlastníka.

LOKALITA

Rodinný dom je vzdialený 10 km od centra mesta Senec, 16 km od mesta Šamorín alebo 35 km od centra Bratislavy. Obec má približne 600 obyvateľov.

Hurbanova Ves má výbornú dostupnosť autom smerom na diaľnicu R7 a aj D1, ďalšie okolité komunikácie, autobusové spojenie, vlakové spojenie v dosahu blízkej lokality. V obci sa nachádza materská škola, detské ihriská, futbalové a volejbalové ihrisko, potraviny, služby, konská jazdiareň, kvalitná občianska vybavenosť, pošta, lekár.Rekreačne je možné splavovať Malý Dunaj, ktorý tečie popri obci.

NÁKLADY NA BÝVANIE

Dom je nízkonákladový, doposiaľ neslúžil na trvalé bývanie, bol užívaný len pre firemné účely s minimálnou spotrebou.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k ponúkanej nehnuteľnosti.

 

 

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

 

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI