REZERVOVANÉ / Stavebný pozemok 1500 m2, obec Malý Cetín, Nitra

REZERVOVANÉ / Stavebný pozemok 1500 m2, obec Malý Cetín, Nitra

REZERVOVANÉ / Stavebný pozemok 1500 m2, obec Malý Cetín, Nitra

Malý Cetín, okres Nitra, Západné Slovensko

Na predaj

75,00€ /m2

  • Maly Cetin pozemok na predaj pre rodinny dom pohlad na stred pozemku
  • Maly Cetin pozemok na predaj pre rodinny dom pohlad na vstup na pozemok

Číslo ponuky :

 KONFIDO-12326

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Pozemok

1500 m2

Popis

Stavebný pozemok, Malý Cetín, okres Nitra

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný stavebný pozemok, obec Malý Cetín, okres Nitra.

Pozemok sa nachádza v intraviláne obce, v pôvodnej zastavanej časti.

ROZLOHA

Ponúkame pozemok s rozlohou 1500 m2, rozlohu je možné ešte mierne upraviť geometrickým plánom. Pozemok je orientovaný smerom na SZ a JV, aktuálne je vedený ako orná pôda. Šírka pozemku je 20 m. Zastavanosť pozemku je 30 %, do dvoch nadzemných podlaží. Možné stavať jeden alebo dva domy.

INŽINIERSKE SIETE

Siete je potrebné napojiť z Chotárnej ulice a z ulice je aj vstup na pozemok. V prípade potreby vstup na pozemok môže byť aj z druhej strany pozemku po obecnej spevnenej komunikácii.

Na hranici pozemku (ulice) sa nachádzajú všetky siete – elektina, plyn, voda, kanalizácia.

LOKALITA

Pozemok je vzdialený len 12 km od centra Nitry. Obec Malý Cetín s 500 obyvateľmi má výbornú polohu, dostatočnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu knižnica, materská škola, kostol, potraviny, pohostinstvo, viacúčelové športové ihrisko, kultúrny dom, pošta sa nachádza v susednej obci Čechynce. Základná škola sa nachádza v susednej obci. Pozemok má priameho suseda rodinnú firmu “Farma Tekvička” a z druhej strany pozemku je rodinný dom. Obec organizuje viacero kultúrno-spoločenských akcií počas celého roka.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 75,- Eur / m2 (spolu 112.500,- Eur) vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Ďalšie možnosti a podmienky poskytneme telefonicky alebo na obhliadke nehnuteľnosti.

 

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

 

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mária Kuzmová
info@konfido.sk
0902 334 792

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI