Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Nová Dedinka

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Nová Dedinka

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Nová Dedinka

Nová Dedinka, okres Senec, Bratislavský kraj

Na predaj

205,00€ m2

  • Nova Dedinka Konfido stavebny pozemok na predaj mapka rozmery

Číslo ponuky :

 KONFIDO-10955

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Pozemok

964 m2

Popis

Stavebný pozemok pre váš nový rodinný dom

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný stavebný pozemok pre rodinný dom, Nová Dedinka, okres Senec.

Stavebný pozemok má rozlohu 964 m2, jedna parcela, celý je vedený ako zastavaná plocha a nádvorie. Vstup na pozemok je z JZ strany, šírka uličnej strany pozemku je 18 m, zadná strana pozemku má 18 m, bočné strany majú dĺžku 53 m (pravá strana) a 55 m (ľavá strana).

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, neďaleko Tomášovskej a Hlavnej ulice. Na hranici pozemku je elektina, plyn, voda a optika. Kanalizácia je vybudovaná a pripravená, aktuálne však nie je možné ju využívať.

LOKALITA

Ponúkaný stavebný pozemok je vzdialený 22 km od centra Bratislavy, 6 km od Senca. Obec s 2500 obyvateľmi má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská škola, základná škola, knižnica, kostol, pošta, reštaurácie, lekár, ihriská, čerpacia stanica, cyklochodník.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 205,- Eur / m2 (spolu 197.620,- Eur) vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Ďalšie možnosti a podmienky telefonicky alebo na obhliadke nehnuteľnosti.

 

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

ĎALŠIE PODROBNOSTI

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI