Stavebný pozemok s rozlohou 496 m2 pre rodinný dom

Stavebný pozemok s rozlohou 496 m2 pre rodinný dom

Stavebný pozemok s rozlohou 496 m2 pre rodinný dom

Orechová, Nová Dedinka, okres Senec, Bratislavský kraj

Na predaj

265,00€ za m2

  • Konfido Nova Dedinka stavebny pozemok pre rodinny dom predaj 496 m2 pohlad na rozmery parcely

Číslo ponuky :

 KONFIDO-18415

Share

Pridané medzi obľúbené

Obľúbený

Tlačiť

Pozemok

496 m2

Popis

Stavebný pozemok

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný stavebný pozemok pre rodinný dom. Stavebný pozemk sa nachádza v obci Nová Dedinka, okres Senec.

Pozemok má rozlohu 496 m2, jedna parcela. Vstup na pozemok je z južnej strany, Orechová ulica, rozmery pozemku sú zobrazené na obrázku k ponuke.

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, na hranici pozemku je elektina, plyn, voda a optika. Kanalizácia v lokalite je vybudovaná, zatiaľ ju nie je možné využívať (je potrebná žumpa).

LOKALITA

Stavebný pozemok je vzdialený 22 km od centra Bratislavy, 6 km od Senca. Obec s 2500 obyvateľmi má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská škola, základná škola, knižnica, kostol, pošta, reštaurácie, lekár, ihriská, čerpacia stanica, dobrá dostupnosť do Senca, Bratislavy alebo do okolitých turistických a oddychových lokalít.

CENA

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 265,- Eur / m2 (s DPH) vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Ďalšie možnosti a podmienky telefonicky alebo na obhliadke nehnuteľnosti.

Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie Konfido.

ĎALŠIE PODROBNOSTI

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI